Hakkımızda

BEYİN FIRTINASI VE
FARKINDALIK

BİZ KİMİZ?

Meandmedya, sektördeki 20 yıllık birikimin sentezleşmiş halinde genç bir reklam ajansıdır. Kuruluş amacı sektördeki yorgunluğa karşılık, dinamik ve heyecan verici işler çıkarmaktır.

Müşterileri gibi düşünen, kalıpların dışına çıkarak farkındalığı seven, bunun yanında kurumsal saygınlığa dikkat ederek, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutar.

Projeler karşısında her zaman ilk günkü heyecanla işlere başlar, vaktin nakit olduğunu bilir ve hızlı biçimde işlerini teslim ederek, kendi içinde yarışmayı sever.

Müşterilerine karşı, gerek proje aşamasında, gerekse teklif verirken, kendini müşterisinin yerine koyar, isteklerini anlar ve alternatif çözümler sunar. En iyi referanslarının sürekli müşterilerin olduğunu bilir ve hassasiyet gösterir.

Çevreci Üretim

Doğaya saygı ilkesiyle çevreci üretim için FSC belgeli ürünler kullanıyoruz. Kağıt üretiminde kullanılan her bir ağacın yeniden yeşerdiğinden emin olarak duyarlılığımızı sürdürüyoruz. Global anlamda çevreye verdiğimiz olumlu ve olumsuz her türlü etkinin takipçisiyiz. Ormanlarımıza ve doğal hayata saygımız bizim için bir zorunluluk değil, bir görevdir.